DARA

مدیریت پیج آراد

یکی از اهداف اصلی آراد ارائه راهکارهای سریع و پربازده است. بر اساس همین شخصیت برند طراحی شده از آراد، کاتالوگی پویا از مجموعه خدمات شرکت گردآوری شده است تا مخاطب در کوتاه ترین زمان، مجموعه خدماتی که می تواند از آراد دریافت کند را مشاهده کند.

مدیریت پیج پندانه

مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام انیمیشن‌های پندانه ( هیچی دیگه) نیز با توجه به نوع مخاطب عامی که دارد از پروژه های جذاب آراد است که نوع کپشن نویسی، هشتگ گذاری و استراتژی ورود به اکسپلور اینستاگرام از مهمترین پارامترهای مدیریت این پیج است.

مدیریت پیج شکرستان

افزایش جذابیت مجموعه انیمیشنی شکرستان برای مخاطبینی که برنامه های تلویزیون را نگاه نمی کنند یکی از چالش برانگیزترین پروژههای آراد بوده است که از طریق ویدئوهای کوتاه و بر اساس مباحث روز در پیج اینستاگرام این مجموعه انیمیشنی تعامل با مخاطب به خوبی برقرار شده است.

مدیریت پیج خانه ی مد زعفرانیه

در دوران کرونا بر اساس راهکارهای به کار گرفته شده توسط آراد، میزان فروش مزون خانه مد زعفرانیه در کمترین زمان ممکن به حالت اولیه برگشت و در حال حاضر نیز با توجه به دریافت بازخورد بسیار مثبت از پشتیبانی فروش در اینستاگرام و تلگرام، فروش آنلاین یکی از اهداف اصلی خانه مد زعفرانیه شده است

مدیریت پیج نشر چکه

شناخت مخاطب و تفکیک آن از خریدار یکی ازمهمترین استراتژی های به کارگرفته شده در اینستاگرام چکه است چرا که مخاطبین کتاب ها کودکان و نوجوانان و خریدار آن ها والدین آن ها هستند. در دو سال اخیر، آراد میزان فروش کتاب های چکه را 65 درصد افزایش داده است.

مدیریت پیج بازی دورهمی

برخی از کسب و کارها هستند که مخاطبین با دیدن آموزش های مربوط به آن حوزه، تعاملشان با این نوع از فروشگاه های اینترنتی بیشتر می شود
بازی دورهمی نیز یکی از کسب و کارهای تازه در حوزه سرگرمی است که به کمک آراد آموزش بازی های بردگیم تهیه شده و بازی های بردگیمی در آن به فروش می رسند.

Scroll to top